"ემ ქეი დის" პარალეგალი - ელენე ნუცუბიძე უმცროსი იურისტის პოზიციაზე დაწინაურდა
იურიდიული ფირმაემ ქეი დიმოხარულია, 2023 წლის პირველ სიახლედ გაცნობოთ ფირმის პარალეგალის, ელენე ნუცუბიძის, უმცროსი იურისტის პოზიციაზე დაწინაურების შესახებ. ელენეემ ქეი დი“- გუნდს 2021 წლის დეკემბერში შემოუერთდა და განვლილი პერიოდის განმავლობაში გამორჩეული პროფესიული უნარები გამოავლინა.
იგი ფლობს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ბაკალავრის ხარისხს და არის თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის ბიზნეს სამართლის ფაკულტეტის მაგისტრანტი. წინათ ელენე სხვადასხვა პოზიციას (სტაჟიორი, უმცროსი იურისტი) იკავებდა წამყვან სამშენებლო კომპანიაში, აშშ-ის საელჩოში და ერთ-ერთ იურიდიულ ფირმაში.
აღსანიშნავია, რომ ელენეს მონაწილეობა აქვს მიღებული არაერთ იმიტირებულ სასამართლო და საარბიტრაჟო პროცესში. მისი შედეგებიდან გამორჩეულია მონაწილეობა ფილიპ ჯესაპის საერთაშორისო იმიტირებული პროცესის საერთაშორისო რაუნდებში.
იურიდიულ ფირმაშიემ ქეი დიელენე ჩართულია შრომითი, სახელშეკრულებო და კორპორატიული მიმართულებით. განსაკუთრებით აღსანიშნავია მისი გამოცდილება საინფორმაციო ტექნოლოგიების ინდუსტრიაში მოღვაწე კომპანიების სამართლებრივი მხარდაჭერის კუთხით. მხოლოდ ამ სექტორში, იგი მონაწილეობს იურიდიული მომსახურების გაწევაში ისეთი კომპანიებისთვის, როგორიც არის Singular, Asseco და Sweeft.
ემ ქეი დივულოცავთ ელენეს პროფესიულ საფეხურზე მორიგი ნაბიჯის გადადგმასვუსურვებთ, მრავალ მნიშვნელოვან პროექტს, საინტერესო გამოცდილებასა და წარმატებათა უწყვეტ ჯაჭვს

MKD Law is pleased to announce, as its first news of 2023, the promotion of our Paralegal, Elene Nutsubidze to Junior Associate. Elene joined MKD Law in December of 2021 and since then Elene has displayed outstanding professional skills.
Elene holds bachelor’s degree from Tbilisi State University and is currently pursuing her LLM in Business Law at Free University. Elene’s past experience includes working/ doing internships at US Embassy, a leading Georgian construction company and at a law firm.
We would like to highlight that, Elene has participated in various moot courts, from which stands out participation in advanced international rounds of Phillip Jessup moot court.
At MKD Law, Elene is involved in employment, corporate, and contract law matters. Her practice includes providing legal services to companies operating in Information Technology Industry, e.g. Elene has been involved in provision of legal assistance to Singular, Asseco and Sweeft.
MKD Law congratulates Elene on commencing a new stage of her professional carrier and wishes her interesting experience, various projects and success.