IFLR1000-მა კვლავ აღიარა MKD Law ერთ-ერთ წამყვან იურიდიულ ფირმად საქართველოში
წამყვანმა საერთაშორისო იურიდიულმა ცნობარმა - IFLR1000-მა კვლავ აღიარა MKD Law ფინანსური და საკორპორაციო, ასევე პროექტების დეველოპმენტის სექტორებში ერთ-ერთ წამყვან იურიდიულ ფირმად საქართველოში. ეს აღიარება ხაზს უსვამს ჩვენი გუნდის ურყევ ძალისხმევას უზრუნველვყოთ მაღალი დონის იურიდიული მომსახურება ჩვენი კლიენტებისთვის.
IFLR1000-ის გულდასმით შეფასების პროცესმა კვლავ აღნიშნა MKD Law-ს გუნდის გამორჩეული უნარები რთული ფინანსური ტრანზაქციების, კორპორაციული საკითხების და მსხვილი მასშტაბის პროექტების მართვაში. ჩვენი გუნდის გამოცდილება და საქართველოს იურიდიული ლანდშაფტის ღრმა გაგება საშუალებას გვაძლევს, ეფექტურად ვმართოთ ამ სფეროების სირთულეები და მივაწოდოთ კლიენტებს სტრატეგიული და პრაქტიკული რჩევები.
მადლობას ვუხდით ჩვენს კლიენტებს, კოლეგებსა და ბიზნეს პარტნიორებს ნდობისა და თანამშრომლობისთვის. IFLR1000-ის ეს აღიარება გვაძლევს მოტივაციას გავაგრძელოთ სრულყოფილებისკენ სწრაფვა და შევინარჩუნოთ პროფესიონალიზმის უმაღლესი სტანდარტები ჩვენს საქმიანობაში.
MKD Law რჩება ერთგული მაღალი ხარისხის იურიდიული მომსახურების უზრუნველყოფისა და იმედოვნებს, რომ კვლავაც მნიშვნელოვნად შეუწყობს ხელს ჩვენი კლიენტების წარმატებას და იურიდიული პროფესიის განვითარებას საქართველოში.

MKD Law is honored to announce its continued recognition by IFLR1000
MKD Law is honored to announce its continued recognition by IFLR1000, a leading international legal directory, for excellence in the Financial and Corporate and Project Development sectors. This accolade underscores our unwavering commitment to delivering top-tier legal services and innovative solutions to our clients.
IFLR1000's rigorous evaluation process has once again highlighted MKD Law's proficiency in handling complex financial transactions, corporate matters, and large-scale project developments. Our team's extensive experience and deep understanding of the Georgian legal landscape enable us to effectively navigate the intricacies of these sectors, providing clients with strategic and practical advice.
We extend our heartfelt gratitude to our clients, colleagues, and business partners for their trust and collaboration. This recognition by IFLR1000 motivates us to continue striving for excellence and to uphold the highest standards of professionalism in all our endeavors.
MKD Law remains dedicated to providing exceptional legal services and looks forward to further contributing to the success of our clients and the advancement of the legal profession in Georgia.